Funk International Polska

Jesteśmy firmą brokerską specjalizującą się w świadczeniu usług w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem. Firma Funk International Polska została utworzona w 1994 roku przez trzy wiodące europejskie domy brokerskie. Jedynym udziałowcem jest w chwili obecnej Funk – największy niezależny dom brokerski w Niemczech oraz jeden z największych, niezależnych brokerów w Europie, założony w Berlinie w 1879 roku.

Fundamentem Spółki są wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie prawa i finansów, szczególnie z zakresu oceny ryzyka ubezpieczeniowego. Nasi brokerzy posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe, potwierdzone egzaminem państwowym oraz wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych. Jesteśmy też członkiem Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych oraz Polskiej Izby Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych. Ponad 140 lat istnienia firmy-matki i ponad 25 lat na rynku polskim pozwala nam korzystać z doświadczeń pełnej sukcesów historii naszej firmy i wywierać znaczący wpływ na kształt polskiego rynku ubezpieczeń - wiele opracowanych przez nas rozwiązań weszło na stałe do kanonów sztuki ubezpieczeniowej.

Nasze wartości

Od ponad 20 lat na rynku lokalnym i ponad 140 lat w skali globalnej zapewniamy naszym Klientom najlepsze rekomendacje w obszarze ubezpieczeń, zarządzania ryzykiem i doradztwa w zakresie rozwiązań emerytalno-inwestycyjnych.

Nasze wartości

Nasze biura

Dzięki 15 biurom w Niemczech i 35 biurom na całym świecie jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów - również geograficznie.

Nasze biura

Zarząd / Zespół

W Polsce firma Funk posiada trzy Oddziały - w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu oraz biuro w Toruniu.

Zarząd / Zespół

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Oferowanie naszym Klientom najlepszych rekomendacji stanowi podstawę sukcesu naszej firmy i pozostaje naszym stałym i głównym celem.

Polityka ZSZ

Funk: firma rodzinna

Ponad 140 lat udanej historii firmy, niezależności, rosnącej kultury korporacyjnej oraz zdolności do długofalowego myślenia i działania to cechy Funk, firmy rodzinnej w piątym pokoleniu właścicieli.

Funk: firma rodzinna

Fundacja Funk

Fundacja Funk została założona przez Dr. Leberechta Funka i jego żonę Marittę jako prywatna organizacja non-profit.

Fundacja Funk