Funk International – jesteśmy na całym świecie

Funk, jako największy w Niemczech, niezależny broker ubezpieczeniowy i konsultant do spraw ryzyka, rozwija i wdraża kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania ryzykiem i ubezpieczeniami we wszystkich branżach i sektorach. Jako globalny partner łączymy zalety wiodącego międzynarodowego doradcy do spraw ryzyka z elastycznością i potencjałem naszej globalnej sieci Funk Alliance. Międzynarodowa obecność Funk gwarantuje naszym Klientom dostęp do najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych na świecie oraz najwyższy standard obsługi również poza granicami kraju, ze względu na obecność naszych Partnerów na lokalnych rynkach. Funk jest rodzinną firmą w piątej generacji - odpowiedzialność, długoterminowe myślenie i postępowanie są głęboko zakorzenione w naszych wartościach. Profesjonalna wiedza i doświadczenie, w połączeniu z kompetencjami zagranicznych Partnerów – to gwarancja najlepszej ochrony dopasowanej do potrzeb Klienta oraz odpowiadającej wymogom lokalnego prawa i warunkom danego rynku.

Międzynarodowa obsługa Klienta

Funk działa na arenie międzynarodowej od ponad 140 lat i jest dziś jednym z wiodących globalnych, niezależnych biur brokerskich.

Międzynarodowa obsługa Klienta

Rozwiązania globalne

Nasza elastyczna światowa sieć biur gwarantuje kompleksową, świadczoną na najwyższym poziomie, obsługę ubezpieczeniową.

Rozwiązania globalne

Funk Alliance

Funk Alliance jest zupełnie unikatowy – jako jedyna światowa sieć brokerów zarządzana w całości z Niemiec. Nasze własne 35 biura są wspierane dodatkowo przez partnerów z Funk Alliance na całym świecie. Dzięki komplementarnym umiejętnościom i doświadczeniu wspólnie tworzymy wartość dodaną dla naszych Klientów.

Funk Alliance